Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 2, 2017

JA KUSH ishte 23-vjeçarja nga Orikumi që vdiq sot fatalisht te “Kthesa e Patosit”Ditën e sotme, një aksident tragjik i mori jetën një 23-vjeçareje nga Orikumi.

Rreth orës 03:15, në aksin rrugor Patos– Fier, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në kanal mjeti tip “Benz” me targa AA 551 OB.

Si pasojë është aksidentuar rëndë drejtuesi i mjetit, shtetasi Taulant Ershani, 27 vjeç, banues në Patos dhe ka gjetur vdekjen pasagjerja e identifikuar si Maltiana Hënaj, 23 vjeçe, banuese në Orikum.,

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve e rrethanave të aksidentit. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot