Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, November 13, 2017

Bes Kallaku ndërron fe, shkon në Shkodër dhe bën gjestin që i prek të gjithë (Foto)


Aktori Bes Kallaku ka ndërruar fe, duke përqafuar besimin e krishterë. E këtë e dëshmon edhe me gjestin e fundit. Para dasmës së tyre, Xhensila pati deklaruar në një intervistë televizive: “Unë dua të martohem në kishë, ndaj dhe Besi ka ndërruar fe, i përket tashmë besimit katolik dhe dashuria jonë do të bekohet në kishë”.
Dje së bashku me bashkëshorten e tij, këngëtaren Xhensila Myrtezaj, Besi ka qenë në Shkodër, pikërisht në Famullinë e Kishës në Rragam ku ka dhënë kontributin e tij për njerëzit në nevojë.
Besi ka shpërndarë edhe foto në rrjete sociale, ku ai shfaqet me anëtarë të kësaj kishe duke biseduar dhe drekuar.
“Shpia e Zotit dhe e mikut. Sot si mik, ne shpine e Zotit. Famullia e Kishes ne Rragam, Shkoder”, shkruan aktori në rrjete sociale./D.M-Dritare.net

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot