Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 2, 2017

Aksident i rëndë tek Kthesa e Patosit, humb jetën pasagjerja 23 vjeçe, rëndë shoferiNjë aksident i rëndë ka ndodhur tek Kthesa e Patosit, në aksin Fier-Patos rreth orës 3:30 duke gdhirë e enjtja. Një Benz me targa AA 551 OB është përmbysur në kanal e si pasojë ka humbur jetën pasagjerja 23-vjeçare dhe është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, një 27-vjeçar. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot