Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 2, 2017

“Adela sa herë vinte në Kavajë, emrin tënd lakonte o djalë, të….-FOTO

Vijojnë mesazhet e ngushëllimit për Adelën, e ndarë nga jeta të hënën, si pasojë e një sulmi në zemër.
Aq fort e kishte rrëmbyer zemrën e publikut, bukuroshja e ëmbël nga Kavaja, sa të njohur dhe të panjohur nuk reshtin së shprehuri vlerësimet për Adelën dhe mbështetur shokë e miq për humbjen e saj.
Miqësia e Adelës me mikun e saj Eraldo Rexhon ka qenë aq e fortë, sa ai ishte si familje për të, duke qenë se gazetarja jetonte e vetme në Tiranë, kurse familja e saj në Kavajë.
Një person i afërt me Adelën i ka zbuluar mikut të saj, se sa i shtrenjtë ishte ai për të.
“E vertet eraldo ajo isht familje per ty sa her qe vinte ne kavaj emri yt lakohej perher.te kishte vedha mik shok te vecant.ashtu ishte e brumosur Adela me zemer dhe dashuri te malle.u preft ne paqe shoqa dhe motra jon e perbashket.sdo ta harroj kurr ate yll te bukur qe ndriconte njerzit e saj te dashur.💔💔”, shkruan dikush në profilin në Instagram të tij. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot