Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, October 19, 2017

Ylli Baka përveç këngës ka filluar trafikun e drogës, ja ç'po ndodh

Dhe një  këngëtar i njohur për publikun shqiptar është  bër pjesë e përgjimeve  për trafik droge nga policia italiane, i cili ëhstë Ylli Baka.

Gjatë përgjimeve dy trafikantët Mariglen Alimucaj dhe Maridian Sulaj shprehen se këngëtari ëahtë përdoruës i lëndëvë narkotike sic do kush tjetër.
Nga ana tjetër Ylli Baka kundër përgjigjiet duke u shprehur “vëllezrit Habilaj I kam fansat e mi më ndjekin në cdo  koncert.

Por kur pyetet se përse është përmendur emir i tij në bisedën ë dy tafikantëve  ai shprehet se ç’do gjë ka te bej me muzikën time. “E pëlqejnë muzikën time. Më kane thirrur në cdo festa familjare.”
Në fund ai thotë që është i surprizuar që emri  tij  është në dosjen italiane.Image result for ylli baka

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot