Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 21, 2017

Tuneli i Kalimashit mbushet me tym, një makinë shkrumbohet nga flakët


Një automjet ka marrë flakë pak minuta më parë në brendësi të tunelit të Kalimashit në rrugën e Kombit.

Ky incident ka sjellë ndërprerje e qarkullimit të automjeteve në tunel. Nga tuneli ka dalë një shtëllungë e madhe tymi e cila ka alarmuar qytetarët. 
Zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë ndërhyrë për të fikur makinën e djegur. 
Shkak i shpërthimit të flakëve ka qenë një defekt teknik në makinë. Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar nga incidenti.
Tuneli i Kalimashit mbushet me tym, një makinë shkrumbohet nga flakët

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot