Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 10, 2017

TRAGJIKE/ Djali i jep fund jetës për shkak të një sëmundje të rallë

Një djalë në moshë të re i ka dhënë fund jetës. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, në Berat.
Në fshatin Galinë, në banesë, është gjetur i varur 25-vjeçari A.Xh., sipas burime policore.

Nga veprimet paraprake hetimore rezultoi se i riu vuante prej pesë vitesh dhe kurohej për sëmundjen e skizofrenisë.

Dyshohet se akti fatal është kryer në gjendje të rënduar psikologjike prej të ndjerit, për shkak të lodhjes dhe mërzisë nga sëmundja nga e cila vuante, çka e bënte të mos e kishte veten nën kontroll.
Lidhur me këtë rast materialet iu referuan Prokurorisë së Beratit për vlerësim për veprën penale “Shkaktimi i vetëvrasjes”.


Djali i ri i jep fund jetës

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot