Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, October 12, 2017

TRAGJEDI/ 62 vjeçari Tenton të digjet një makinë e parkuar, ja cili mund të ketë qënë shkaku

Tentohet të digjet një makinë e parkuar, e cila ishte lyer me benzinë. Gjithçka ka ndodhur natën mes të martës dhe të mërkurës në qytetin e Vlorës.
Në lagjen “Isa Boletini”, është tentuar të digjet me lëndë djegëse, benzinë, automjeti i parkuar tip “Volksvagen”, në pronësi të shtetasit V.Ll., 62 vjeç, banues në Vlorë.
Mësohet se pavarësisht se i ishte vënë flakë, mjeti nuk ishte djegur, duke pësuar fare pak dëmtime.
Aktualisht nga ana e policisë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Lidhur me këtë ngjarje materialet iu referuan Prokurorisë së Vlorës për vlerësim, si dhe po punohet për zbardhjen e konflikteve të mundshme që mund të ketë patur 62-vjeçari.  
Noa.al

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot