Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 30, 2017

Tjetër aksident në Pishkash. Ky ishte shkaku

Tjetër aksident automobilistik në rrugën Elbasan-Përrenjas. Një automjet është rrokullisur disa herë në rrugë dhe më pas është përplasur në anë të saj. Drejtuesi i automjetit ka pësuar plagë të lejhta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë shkak i këtij aksidenti ka qenë lagështia dhe shpejtësia tej normave të lejuara. Sot në këtë aks rrugor kanë ndodhur dy aksidente. 
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot