Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

Tiranë/Plas sherri në urban tmerrohen qytetarët.. (VIDEO)

Eshtë bër normale ku njerzit vidhen ne urbanet e Tiranës.ku njerezit ndihen të frikeshtuar nga çasti në çast,

Kështu ka qënë dhe rasti i  disa prej qytetarëve të Tiranes, ku kanë qënë preh e hajduteve ne urbabin e “unazës”
.
Qytetarët pos hajtutit të dyshuar, i sulen shoferit te revoltuar duke kërkuar që të mos hapin derën e urbanit.
Per më tepër shikoni videon më poshtë:


                                                               

                                  

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot