Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 30, 2017

Temperaturat zbresin në minus, ja ditët më të ftohta të kësaj jave!Ditët e ngrohta po marrin fund bashkë me tetorin. Meteoalb parashikon se kjo javë që sapo hyri, do të jetë e kthjellët, por e ftohtë, madje me temperatura në minus. Ditët më të ftohta do të jenë e marta dhe e mërkura dhe pritet të shkojnë deri në -3 / -4 gradë Celcius. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot