Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

Temperaturat nën zero, sonte pas mesnate do të ketë borë në këto zona

Reshjet e para të dëborës priten të vijnë sonte pas mesnatës, në zonat malore në Veri dhe Lindje të vendit.

Temperaturat në zonat e thella malore gjatë orëve të para të së shtunës, ulen nën 0°C, në zona të veçanta deri – 4°C.

“Meteoalb” ka publikuar edhe hartën e dëborës, ku identifikohen zonat ku pritet të ketë reshje bore me fillimin e së shtunës.


Meto

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot