Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 21, 2017

Tahirit i jepet goditja e fundit, tradhëtohet dhe nga policia

Saimir Tahiri është drejt arrestimit!
Vetëm pak minuta na ndajmë nga votimi në Kuvendin e Shqipërisë ku do të jepet vendimi nëse Saimir Tahiri do të arrestohet apo jo nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. 
Gjatë mbledhjes në Këshillin e Mandateve prokurori i Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj tha ndër të tjera se ata kanë edhe dëshminë e një personi që implikon Tahirin në trafikun e drogës.

Burime për Albeu.com bëjnë me dije se personi që do të dëshmojë është një polic dhe pritet që akuzat e prokurorisë të vërtetohen falë kësaj dëshmie akoma të pazbuluar.

Saimir Tahiri akuzohet për dy vepra të rënda kriminale, të cilat nëse vërtetohen mund t’i kushtojnë atij 14 vite burg. /albeu.com/


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot