Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, October 19, 2017

Tahirin e pret burgu, por shikoni çfarë bën Lali Eri

Partia Socialiste po përjeton një ndër ditët më të vështira të saj.

Nga një sukses i madh për zgjedhjet e 25 qershorit ku PS-ja më në krye Saimir Tahirin për Tiranën korri fitoren, sot Tahirin ministrin më të suksesshëm të Edi Ramës e pret burgu.

Por ndërkohë që Tahiri pritet të arrestohet menjëherë pasi t’i hiqet mandati, Erion Veliaj ka një tjetër “hall”.

Erion Veliaj dhe Saimir Tahiri nuk janë vetëm shokët e një skuadre, ato janë njohur gjithmonë si kundërshtarët më të fortë brenda PS-së dhe ndër vite të dy kanë shkëlqyer në postet e rëndësishme që kanë marrë nga Rama.

Por sot, Tahiri është buzë greminës, ndërsa Veliaj po feston shenjtërimin e Nënë Terezës bashkë me Noizy-n ku kanë shërbyer drekën në mjediset e Qendrës Sociale “Të Qëndrojmë së bashku”, në Kombinat.

Rivaliteti mes tyre vazhdon, por Veliaj  sot ka marrë një fitore të cilës akoma nuk i dihet fundi i saj./albeu.com/


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot