Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 10, 2017

SKANDAL/ Luçiano Boçi ka denoncuar me emra punësimet pa kriter në fushën e arsimit dhe konkretisht në zyrën arsimore Librazhd.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka denoncuar me emra punësimet pa kriter në fushën e arsimit dhe konkretisht në zyrën arsimore Librazhd.

Luçiano Boci ka publikuar në ‘Facebook’ një fletë ku tregohen të gjithë arsimtarët në rrethin e Librazhdit të cilët nuk janë në profilin e tyre.

““Pak” padrejtësi nga Librazhdi për Kryeministrin dhe Ministren e Arsimit, e denoncuar publikisht në FCB nga kërkuesit e drejtësisë”, shkruan deputeti Luciano Boçi.                                            


                                          
Luciano-Boci1                                                 gtfbb

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot