Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 8, 2017

Skandal-Durrës/ Ja pse pacientët detyrohen të shkojnë në spital privat

 Një pacient i sëmurë në spitalin e Durrësit transportohet në mes të rrugës pa ambulancë, por me krevatin e spitalit.


E gjitha kjo sepse spitali publik nuk ofron shërbime që pacientit i duheshin, por duhet të drejtohej tek spitali privat.

Qytetari ka shkruar:
Përshëndetje JOQ. Shikoni çfarë bëhet në spitalin e Durrësit. Shërbimet si grafia nuk ofrohen me pretendimin se nuk punon paisja dhe detyrohet pacienti me krevatin e spitalit, me ndihmën e miqve të kalojë rrugën dhe trotuarin për t’iu drejtuar klinikave private për të bërë grafinë për këmbën e thyer.
THNB
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot