Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, October 26, 2017

Shokuese! Ja nga ishte Gruaja që tërheq zvarrë fëmijën e saj autik, e ka lidhur me litar

Një grua është filmuar në mes të rrugës duke tërhequr fëmijën me një litar në mes të qytetit.
Pamjet janë bërë virale menjëherë pasi ajo dëgjohej duke thënë se nuk është një nënë e keqe. Shumë njerëz e kritikuan për veprimin që ajo po bënte, ndërsa askush nuk ndërhyri që ‘ta shpëtonte’ të birin.
Gruaja, e cila dëshiron të ruajë privatësinë është nënë e tre fëmijëve dhe ka shpjeguar situatën me të birin 4-vjeçar.
“Djali im vuan nga autizmi, ai ka kriza dhe hidhet në dysheme. Ajo që po bëj në video është mënyra e vetme që ta bëj të lëvizë.
E bën këtë gjë gjithë kohë dhe nuk më lejon ta ngre. Ai thjeshtë hidhet në dysheme si një thes”, u shpreh ajo.
31-vjecarja është tepër e shqetësuar për kritikat e njerëzve që mendojnë se ajo ushtron dhunë ndaj të birit. Ngjarja ka ndodhur në Liverpul. 


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot