Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 8, 2017

Shkëmbi merr një jetë të tretë dje në aksidentin e Lezhës, ja cili është

 Ngjarja tragjike e ndodhur dje në Lezhë shkatërroi një familje dhe vrau ëndrrat e një çifti të ri që po po prisnin fëmijën e tyre të parë.

Familja Zefi sot është në zi, pasi një shkëmb i shkëputur nga mali, ra mbi makinë dhe shtypi së gjalli 3 njerëz të pafajshëm.

Edmond dhe Valentin Zefi, bashkë me Alda Gjergjin, gruaja e njërit prej vëllezërve po udhëtonin me makinë tip fuoristradë, në momentin që një masiv shkëmbi është shkëputur nga mali dhe ka rënë sipër makinës.

Çifti i ri kishte vetëm një vit martesë dhe prisnin fëmijën e tyre të parë, pasi Alda ishte shtatzënë në muajin e shtatë.

Në galerinë më sipër mund të shihni foto të çiftit të ri që për dy muaj prisnin  të bëheshin prindër.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot