Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 1, 2017

Rrëfehet 27 vjeçarja, xhaxhai me perdhunonte por unë skisha guxim...

Arnela , 27 Vjece nga Prishtina rrefen ngjarjen e saj te cuditshme , se si xhaxhai e perdhunonte , por ajo sguxonte te tregonte …

Gjithmone kur qendroja vetem ai me perdhunonte por skisha guxim te tregoj .Cdo dite me ndodhe kjo ngjarje e njejte frikesohem cdo dite. Nje rast tjeter ka ndodhur edhe Një vajzë 22-vjeçare ka denoncuar në Policinë e Tiranës një ngjarje rrëmbimi dhe përdhunimi. 

Ajo dhe autorët e këtij krimi janë njohur më parë në rrjetin social Facebook. Shtetasja E.Q. është rrëmbyer të premten në mbrëmje në lagjen “Myslym Shyri” teksa shkonte për në shtëpi.

Një makinë i ka ndaluar përpara shtëpisë, i kanë lidhur sytë dhe e kanë dërguar në një shtëpi të braktisur. Aty dy djem e kanë përdhunuar dhe përgjatë gjithë kohës vajza i ka pasur sytë e mbyllur. 

Pasi kanë përfunduar me aktet pa dëshirën e vajzës, ata e kanë rikthyer në vendin ku e kanë marrë duke e kërcënuar me jetë nëse kallëzon ndonjë gjë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot