Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 27, 2017

Rama shkon tek Arjan Çani, çfarë nuk u pa nga kamerat

Rama shkon tek Arjan Çani, çfarë nuk u pa nga kamerat

Ka mbërritur pak minuta më parë në studiot e Tv Klan Kryeministri Edi Rama. Serioz, madje i vrenjtur, me atlete dhe kostum Rama ka kaluar indiferent pa përshëndetur askënd.

Kryeministri ka hyrë në dhomën e grimit për të vijuar më pas në studio. Ndonëse prej kohësh epiteti i tij për mediat është fjala kazan, Kryeministri nuk heq dot dorë nga zakoni i të dalit në ekran.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot