Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 13, 2017

Prostitucion në mes të qytetit, kush janë tutoret durrsake që shfytëzonin vajza për para

Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 57-vjeçareje me iniciale S.S  dhe një 49-vjeçareje me iniciale T.T, për akuzat “Prostitucion” dhe “Shfrytëzim prostitucioni” përkatësisht për secilën prej tyre.


Burme nga Policia bëjnë me dije se operacioni u krye pas një punë hetimore 2-mujore.Tutorët e ushtronin aktivitetin në ambiente në qendër të qytetit.


Sipas informacioneve, ato kanë shfrytëzuar femra për prostitucion kundrejt një pagese.

1

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot