Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 8, 2017

Problemet për kryebashkiakun e Elbasanit nuk kanë të kryer, ja çka ndodhur këtë herë

Kryebashkiaku i Elbasanit Qazim Sejdini, pak ditë më parë u lakua në media si një nga mbrojtësit e një prej bandave në Elbasan, sot është denoncuar sërish nga qytetarët për një tjetër krim.

Sipas denoncuesit, makina me të cilën udhëtonte Sejdini ka përplasur në Labinot një motor, dhe drejtuesi i tij është dërguar menjëherë në spital, ndërkohë që kjo ngjarje po kërkohet të mbahet e fshehur nga policia e shtetit.

Gjithashtu qytetari thekson se familjes së të aksidentuarit po i afrohen shuma të mëdha parash për të mos e bërë publike ngjarjen.
Denoncimi i qytetarit është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha.
Ja postimi i plotë:

Policia fsheh krimin! Don Lala aksidentin me makinën e tij të riun A.Allushi. Bëhen përpjekje për të mbyllur me para aksidentin. sb
“Doktor ju pershendes!
Me lajmerojne se para nje ore makina e Qazimit me ate brenda, pasi ka dale nga nje lokal ku ka drekuar ka perplasur ne rrugen e Labinotit Fushe nje motor me drejtues A. Allushi. Personi eshte derguar urgjent ne spital. Ngjarja mbahet e fahehte dhe familjareve i eshte ofruar shume parash dhe bere presion te mos flasin.
Gjithsesi duhet verifikuar”


Image result for qazim sejdini

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot