Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 21, 2017

Ndodh në Korçë/Vajza shkon të marrë të atin në lokal, por kthehen të dy të dehur

Një grua nga Korça i kishte kërkuar vajzës së saj të shkonte të merrte babain në lokal pasi ishte duke pirë.
Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, babai i ka kërkuar vajzës të pijë një gotë dhe të dy kanë shkuar të dehur në shtëpi dhe kanë kërkuar të pijnë sërish.
“Një grua i thotë vajzës së saj të shkojë të marrë babain i cili ishte duke pirë në lokal. I ati kishte pirë aq shumë sa i thotë vajzës të pijë një gotë.
Vajza e ka pirë dhe është trullosur. Më pas të dy kanë shkuar në shtëpi të dehur dhe vajza i ka kërkuar së ëmës t’i japë sërish për të pirë”, tha gazetarja.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot