Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, October 12, 2017

Ndahet nga jeta një nga kundërshtarët më të egër të Ilir Metës

Është ndarë nga jeta ish-ministri dhe ish deputeti Dritan Prifti, pas një lufte të gjatë me sëmundjen.
Ish-deputeti i LSI-së më pas një nga kundërshtarët më të egër të Ilir Metës, përpara më shumë se 10 vitesh u operua dhe filloi një betejë të gjatë me sëmundjen e tij.
Disa muaj më parë Dritan Prifti, shkoi për një ndërhyrje në shtetin Italian, por mësohet se sot në mbrëmje ai është ndarë nga jeta.


Ndahet nga jeta ish-ministri dhe deputeti

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot