Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

LIBRAZHD/Vajza e mitur përndiqet nga burri i moshuar, ja kush është

Një vajzë e mitur vetëm 13 vjeçe, akuzon një burrë në moshë se e përndjek.
Gjatë ditës së djeshme   një vajzë 13-vjeçare, nga Luniku, i Librazhdit, ka denoncuar në portalin tonë  se përdindiqet nga një i moshuar 62 vjeçar banim në fshatin e Lunikut.
Ajo ka akuzuar 62-vjeçarin A.K., se gjatë së mërkurës e ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme, duke mos ju ndarë këmba këmbës.
Portali ynë  mëson se vajza ka thënë se “më ndiqte në rrugë dhe më bënte shenja që më ngjallnin frikë”.
Për shkak se kjo situatë u bë e përsëritur, e mitura ka vënë në dijeni të afërmit e saj familjar.
Ndaj të moshuarit nisi hetimi në gjendje të lirë, për veprën penale të përndjekjes. No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot