Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 24, 2017

Librazhd/ Nuk do ta besoni se sa i “frikshëm” do të kthehet Parku ShebenikJabllanicë më 4 dhe 5 nëntor. Ja pse

Në fakt është thjesht në aventurë për Halloween e organizuar nga Albania Landscamping Guide.



Ja çfarë përmban guida:
Halloween Guide Bashkohu me ne per fundjaven me te bukur te vitit per kamping, miqesi te reja, lojera dhe argetime pa fund, ushqim fantastik me produktet e zones, guide ne park dhe XHIRO E FRIKSHME E HALLOËEEN!!! Ne date 4-5 Nentor ne Parkun Kombetar te Shebenik-Jabllanice, ne nje nga vendet me te bukura dhe te paeksploruara te Shqiperise. Ky udhetim pervec kenaqesise ka si qellim te ndihmoje familjet e varfera te fshatit prane dhe te kryeje nje aksion per mbjellje pemesh.

9:00 Nisja me autobus nga sheshi “Nënë Tereza”
11:30 Mbërritja në Shebenik-Jabllanicë
11:30-13:30 Akomodim dhe konsum opsional I drekës
13:30-14:30 Vizitë në qendrën kulturore të zones
14:30-17:30 Nisje për eksplorim dhe guidë informative e prezantuar nga 2 ciceronë.. 17:30-18:30 Përfundimi I guidës ,kthimi në kamp
18:30-20:00 Orë e lirë pushimi 20:00-22:00 Darka me ushqime tradicionale të zonës 22:00-23:00 Shëtitje e shkurtër në pyll plot surpriza, nën tematikën e Halloëeen-it 23:00 Kthimi në kamp 23:00 Halloëeen fest pranë vatrës së zjarrit (Lojra në grup, Muzikë,Kërcim,) Data 5  


10:00 Mengjesi me produktet nga me te shijshme bio te zones 12:00 Programi Mbill Pemen Tende, cdo te pranishmi do ti jepet nje fidan i nje peme qe do kete mundesine ta mbjelli vete ne rrugen e hyrjes per ne pyll. Cmimi i biletes eshte 40 euro perfshire transporti, fjetja, ushqimi- darka dhe mengjesi i dites tjeter, guida dhe gjithcka tjeter e thene me lart. Eja kenaqu dhe ti, bej nje femije te buzeqeshi dhe pse jo mbill pemen tende!!! Ndihemi te lumtur tek ndajm vizionet dhe idete tona me ju.

Cdo kush është i mirëpritur, nxitoni të prenotoni sepse dhe numri i pjesmarrësve është i kufizuar.
Cmimi i biletes 40 Euro.

Jemi te lumtur tek ndajme idete dhe vizionet tona me ju.


Organizuar nga : Albanian Landscaping & Guides

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot