Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 1, 2017

Librazhd/ Largohet 16 vjeçarja nga shtëpia që prej dy ditësh/ Arsyeja do t’ju çudisëDashuria ka bërë që një vajzë 16 vjeçar nga Librazhdi të arratiset nga shtëpia për më shumë se dy ditë.

Sipas të afërme të vajzës ajo ka marrë një propozim për fejese nga i dashuri i saj 18 vjeçar nga fshati i Librazhd Katund.

Familja e vajzës nuk ka pranuar që vajza e vetme e tyre të fejohej në atë moshë, por nga kjo situatë vajza është larguar nga shtëpia.

Një ditë para se të largohej nga shtëpia ajo shkrun një status në facebook që:

“Sa ironike esht jeta.Te dhuron njerez dhe momente qe nuk do ti harrosh kurre,dhe ashtu papritur ti rremben serish.Ndodh te te zhgenjejn ata persona qe te kan premtuar se nk do ta benin kurrë dhe len nj shije te hidhur n shpirt.
Te bejn te mendosh se asgj nk esht e përjetshme sic mendoje dikur,se njerëzit dhe gjerat ikin pa nje arsye,pa nje kuptim.Nje fjal dhe miqesit kthehen ne pluhur.Nuk e dim as se ne cfare bote jetojm ,por nje gje esht e sigurt jo ne boten e dashuris se paster.Ajo qe duhet t bej eshë t mos e kthejm me koken prapa,sepse për dikë qe ikën e do te doj t kthehet serish,dera e ezmeres do te jetë e mbyllur nga dryni i zhgënjimit ,përgjithmonë ,por vazhdo ta duash sa te kesh jetën ai është zemra ime Albioni im”.
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot