Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 7, 2017

LIBRAZHD/ Kryetari i bashkisë Kastriot Gurra uron patriotin e tij për detyrën e re

Përmes  një statusi  në FACEBOOK  kryetari i bashkisë Librazhd  uron patriotin e tij Taulant Ballën për detyrën e re si sekretar i përgjithshëm I partiës socialiste .

Ai shprehet për të se është një vleresim për të gjithë Qarkun Elbasan dhe  për mbështetjen e dhënë Partise Socialiste por sidomos për Librazhdin të cilin e ka përfaqesuar në mënyrë dinjitoze.


Statusi i Kastriot Gurrës
Urime Taulant Balla,Sekretar i Pergjithshem i Partise Socialiste 🌹

Nje vleresim per te gjithe Qarkun Elbasan per mbeshtetjen e dhene Partise Socialiste por sidomos per Librazhdin te cilin e ka perfaqesuar ne menyre dinjitoze.Fotografia e Taulant Balla - Faqja ZyrtareNo comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot