Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 10, 2017

LIBRAZHD/ Ja cili është pas 9804 ditësh shikon dritë me sy

Ditët e fundit një prej fshatrave të Librazhdit po merr një pamje krejt ndryshe.

 Pas 9804 ditë demokraci ose 26 vjet e 10 muaj e 3 ditë demokraci fshati funarës i zonës së cermenikës po sheh dritë me sy .

Këhstu shprehet një prej banorëve të fshatit funarës permes nje statusi ne FACEBOOK.

Për më tepër ai falenderon qeverinë  dhe deputetin e zonës Taulan balla.


“Pas 9804 dite demokraci ose 26 vjet e 10 muaj e 3 dite demokraci fshati funares i zones se cermenikes po sheh drite me sy... Sot eshte date e shenuar per kete vend pasi po futet ne rrugen e qyteterimit duke rehabilituar rrugen lidhese me qendren e qytetit librazhd. Ta gezojne banoret e fshatit funares..
Bravo qeverise shqiptare deputetit tone Z.TAULANT BALLA dhe kryeministrit tone Edi Ramen  per punen e bere. Per shqiperine europiane dhe  #per_shqiperine_qe_duam.”



Fotografia e Bektash Balozi

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot