Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 30, 2017

Lëvizje të “dyshimta”, SHBA mësyn zyrat e SHISH

Përfaqësues të ambasadës amerikane kanë mbërritur në selinë e Shërbimit Informativ Shtetëror, në Tiranë.

Vizita vjen pak orë pas dorëheqjes së Visho Ajazi Likës dhe propozimit të emrit të ri si drejtor i SHISH, Helidon Bendo. 
Nuk bëhet e ditur se kë kanë takuar përfaqësuesit e ambasadës amerikane. 
Visho Ajazi Lika u dorëhoq si drejtor i SHISH pas 5 vitesh në këtë detyrë. 
Ai u propozua nga kryeministri Sali Berisha në gusht të vitit 2012 dhe u dekretua nga ish-presidenti Nishani. 

Lëvizje të “dyshimta”, SHBA mësyn zyrat e SHISH
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot