Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

Kaos/ ja cili është universiteti që sot u përfshi nga flakët...

Një zjarr i madh ka shpërthyer sot në Fakultetin e Shkencave Matematiko-natyrore në Universitetin e Prishtinës. Zjarri ka filluar rreth orës 15:00, shkruan Gazeta Politike.

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, filliimisht u dogjën disa drunj qe ishin hedhur në kontejnerë e më pas zjarri preku dhe në ndërtesën e FShMN-së.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësistet e zjarrëfikësve dhe kanë lokalizuar zjarrin. Për momentin nuk dihen dëmet e shkaktuar.


                                                         

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot