Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 7, 2017

Ka hyrë frika në "palcë" apo ruhet Qazim Sejdini nga trupëroje pas kërcënimit me arkivol?

Pak ditë me parë kryetari i bashkisë Elbasan kërcënohet duke i dërguar  arkivol në shtëpi.

Pas kërcënimit me arkivol bosh në shtëpi dhe ngjarjeve të fundit në Elbasan, Qazim Sejdini është bërë sot i gjallë në Tiranë.

Sejdini ka marrë pjesë në Asamblenë e PS-së ku sërish ai ka deklaruar se çdo gjë ia ka lënë në dorë drejtësisë.

Çfarë keni për të thënë për ngjarjen në Elbasan?

Sejdini: Do flase drejtësia pastaj do flas unë

A mbroheni ju me truproja?

Jo skam truproja. Kam ardhur vetem.

                            transmeton  /albeu.com/


Image result for qazim sejdini

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot