Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

Ja pse doktorët kanë shkrimin e keq...

Shpesh herë çuditemi se si doktorët shkruajnë shpejt dhe të pa kuptueshëm nga ana e pacientit.

Sipas studimeve të bëra  së fundmi studiuesit  kanë rezultuar se doktorët kanë shkrimin e keq, pothuajse të pa lexueshëm ngase truri i tyre punon më shpejt se duart e tyre.

Dhe personat e vetëm qe mund të kuptoj shkrimin e doktorve janë farmacistët.Image result for doktor

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot