Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 7, 2017

Ja cili është aktori i spektaklit "PORTOKALLI" që ka një dhunti akoma më shumë se aktrimi (VIDEO)

Personi më I dashur për momentin nga publiku shqiptar, Olsi Bylyku I cili mori famë ose siç shquhet për rolet e tij në spektaklin e humorit “PORTOKALLI” Kimikati.

Ai me sa duket  përvec aktrimit ka dhe një tjetër pasjon ate të kënduarit.
 Ditën e djeshme ai sapo lançoi këngën më të re “BABI IM”
Kënga ka pasur shumë impakt tek të rinjtë e sotëm dhe brenda  ditëve kënga ka marrë mijëra klikime.

               

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot