Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 27, 2017

Ish-deputeti i Ramës: Kryeministri ka marrë fund

I ftuar në “Intervistë” në Ora News, kryetari i ZGJIDHJE-s, Koço Kokëdhima, ka folur për çështjen që ditët e fundit tronditi politikën shqiptare. Vendimi i marrë për ish-ministrin Tahiri, nga mazhoranca dhe Rama, sipas tij është një vendim që vetëm shkatërron imazhin e vendit.
Në vijim Kokëdhima ka thënë se Rama ka marrë fund politikisht dhe është përgjegjës për shkatërrimin e imazhit të vendit.
Më tej ai tha se ZGJIDHJA e denoncoi me kohë këtë të keqe, sëbashku me paratë e krimit me të cilat u blenë zgjedhjet.


Ish-deputeti i Ramës: Kryeministri ka marrë fund

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot