Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 30, 2017

(Foto) Aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, makina kthehet përmbys

Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak minutash në aksin Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Makina tip Opel është përmbysur në mes të rrugës, duke bërë që të plagoset lehtë një person që ndodhej në të. Siç duket edhe nga foto, makina ka pësuar dëme të konsiderueshme Sipas dëshmive të kalimtarëve të rastit ka pasur rendim te trafikut per shkak te makines ne mes te rruges Ne vendngjarje ka mberritur policia e Elbasanit dhe ka nisur hetimet paraprake. 
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot