Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 16, 2017

Elbasan-Librazhd, përmbyset kamioni me perime (Foto)

Një kamion që transportonte perime u përmbys në aksin  Librazhd-Elbasan, në fshatin Labinot-Fushë.


Kamioni drejtohej nga një 63-vjeçar banues në Shkodër. Drejtuesi i mjetit që doli nga rruga pësoi dëmtime dhe u dërgua në Spitalin Kirurgjik të Elbasanit dhe pasi mori ndihmën mjekësore është jashtë rrezikut për jetën. 


Policia po heton shkaqet e aksidentit.Elbasan-Librazhd, përmbyset kamioni me perime (Foto)
 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot