Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 1, 2017

Elbasan/ deputeti Taulant Balla premton 5 projekte të mëdha/ Ja çfarë thotë

 Në takimin e sotëm të deputetit Taulant Balla në qytetin e Elbasanit i shoqëruar nga stafi tij drejtues. 

Ai është shprehur se ka në planë 5 projekte të mëdha për Bashkinë e Elbasanit, si dhe rikonstruksionin e rrugëve edhe shesheve.

“5 projekte të mëdha vijojnë punën nga Bashkia e Elbasanit, me qëllim rikonstruksionin e rrugëve e shesheve, si dhe për më shumë hapësira të gjelbra. Të përfshijmë banorët në kontrollin e cilësisë së punimeve.#Bashkëqeverisja_me_Njerëzit”- ka thënë ndër të tjera Taulant Balla

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot