Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 28, 2017

Edi Rama mollë sherri/ Julian Deda demoralizon Arjan Çanin

Aktori Julian Deda, ka kritikuar drejtuesin e ‘Zonë e Lirë’, Arian Çani, i cili i dha më shumë kohë të fliste kryeministrit Rama se 7 artistëve që kishte ftuar në emision.
Me anë të një statusi në Facebook, Deda shkruan se Çani i bëri një shërbim Ramës, por la në harresë artistët, të cilët meritojnë shumë më shumë se një kryeministër që vetëm shkatërron.
Ja postimi i Julian Dedës:
O Çani, aktorët janë më të rëndësishëm se kryeministri mor burrë. Si mundesh, që shkatërruesin ta lësh të flasë sa të dojë, duke i bërë një shërbimin të paparë, ndërsa fton 7 artistë, që përpiqen ta argëtojnë këtë popull dhe i interviston shpejt e shpejt se nuk ke kohë për ta, duke i detyruar të thonë ose "po" ose "jo"..?!
P.s. Ngatërrim zorrësh...!


Julian Deda, Çanit/ ‘Ngatërrim zorrësh’ mor burrë ...

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot