Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 1, 2017

E TMERRSHME, fytyra e deputetit të dhunuar është përkeqësuar shumë (FOTO)

Me fytyrë të ënjtur nga grushtet e Frashër Krasniqit, gjendja e Milaim Zekës është përkeqësuar.

Bashkëshortja e Zekës ka publikuar në Facebook disa fotografi të Zekës para pak momentesh.

Edlira Qefalija ka thënë se kjo është Vetëvendosje.

“Bravo VETEVENDOSJEKjo eshte politika juaj, menyra, metoda dhe rruga e zgjidhjes se cdo problemi, kundershtie e mospajtimi.Grushta, shamje, zola, rrugaceri.Bravo ju qofte. Vec vazhdoni!Ama kurre keshtu nuk keni me mujt me e ndal kerkond e aq ma pak Milaim Zeken”, ka shkruar ajo.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot