Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 10, 2017

Dikur pastor që kurorëzoj një ndër politikanët më të famshëm dhe sot Zv-ministër

Mësohet se njëri prej Zëvendës Ministrave të Drejtësisë, në kabinetin “, Rama 2” do të jetë Toni Gogu.

Toni Gogu është pastori që ka kurorëzuar martesën e  kryebashkiakut Veliaj me bashkëshorten Ajola. Më herët, zoti Gogu ka punuar si drejtor në Bankën e Shqipërisë, në sektorin e depozitave.

Sigurisht nuk mund të besojmë se Edi Rama e ka zgjedhur zotin Gogu si pastorin e dasmës së Veliajt,  megjithatë prezenca e një pastori në qeveri bën shumë përshtypje. Mesa duket zoti Rama po kërkon të pastrojë imazhin e kryeministrit që e rrethoi veten me kriminelë të shumtë për të marrë pushtetin. Nuk dimë a do mjaftojë prezenca e pastorit për të larë mëkatet e mëdha të qeverisë.
TPZ.AL
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot