Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, October 12, 2017

Deputeti i Librazhdit/ Ja çfarë ka thëne duke ironizuar PD-n dhe LSI-në

Deputeti i zonës se Librazhdit Tulant Balla, akuzon Partinë  Demokratike duke thënë se është duke e marrë në qafë dhe LSI-në përmes një statusi në Facebook.

Duket qartë se deputeti ironizon të dyja partite, dhe kjo ndodh për shkakt trazirave që ndodhën sot në seance plenare te parlametit. Seancë është pezulluar dhe do te rinis  rreth orës 17:00.

Statusi i  plotë  i Taulant BallësPD
 po merr ne qafë edhe LSI, me skenarin e bllokimit të seancave. Uroj mos të dyja bashkë, kthehen në . Kërkesa e PD dhe LSI për Byronë e Kuvendit është alibi për të shpëtuar flamurin e bllokimit të radhës. 
#vendosja e Kuvendit në binarët e Rregullores
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot