Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, October 25, 2017

Deputetët e PD i lënë 'surprizën' në tavolinë Ramës, ndërhyn Garda

Deputetët e PD i lënë 'surprizën' në tavolinë Ramës, ndërhyn Garda

Deputetët e Partisë Demokratike Edi Paloka dhe Flamur Noka i kanë vendosur mbi tavolinë, në vendin e kryeministrit Edi Rama pankartat që mbanin në duar gjatë seancës.

“Qeveri mafioze” ishte pankarta që ju vu në vendin e kryeministrit, ndërsa për ta hequr kanë ndërhyrë punonjës të Gardës së Republikës. 
Kuvendi rrëzoi këtë të mërkurë kërkesën e prokurorisë, duke mos pranuar kërkesën e saj për arrestimin e deputetit Saimir Tahiri. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot