Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

``Çmendet`` moti në Shqipëri, ja zonat ku do të bjerë dëbore pas mesnatës

Pas mesnatës, priten reshje dëbore në zonat malore në Veri dhe Lindje të vendit.

Temperaturat në zonat e thella malore gjatë orëve të para të së shtunës, ulen nën 0°C, në zona të veçanta deri - 4°C.

“Meteoalb” ka publikuar edhe ‘hartën e dëborës’, ku identifikohen zonat ku pritet të ketë reshje bore me fillimin e së shtunës.Syri


 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot