Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

Cila është drejtoresha nga Elbasani që refuzoi postin e zëvendësministres së Shëndetësisë?

 Ishte kandidate për deputete e njëkohësisht mban pozicionin e Drejtoreshës së Qendrës Spitalore. Dr. Desantila Tahiraj është emri që, sipas burimeve të Infoelbasani.al, ka refuzuar pozicionin e zëvendësministres së Shëndetësisë post i ofruar nga qeveria “Rama 2”.

Tahiraj duket se preferon të kandidojë në të njëjtin pozicion duke mos marrë përsipër përgjegjësinë e zëvendësministres. 

Ajo gëzon respektin e personelit të spitaleve dhe qytetarëve elbasanas pasi njihet për pozitivitetin që e shoqëron në çdo aspekt. Infoelbasani.al

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot