Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 8, 2017

Cërrik/ Së shpejti do jet qyteti i një gjenerate tjetër,ja pamjet mahnitëse


Nga dita në ditë Cërriku po merr një pamje krejt ndryshe nga ajo çka kemi menduar ,por jo vetem kaq por dhe zonave të tjera rurale që i përkasin kësaj bashkie.
  sfida  E radhes është lulishtja kryesor e ketij qyteti.Këndi shumëngjyrësh tek lulishtja Cërrik.
Rikonstruksioni i qëndrës është drejt përfundimit dhe së fundmi qytetit do ti shtohet dhe një kullë sahati.
Falë bashkisë dhe kryetarit  Altin Toska qyteti po tranformohet në një qytet model.


                                                                 

 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot