Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 16, 2017

Cërrik/ Po shkatrrojnë apo ndërtojnë, ja surprizat që e presin këtë qytet

Kryebashkiaku i Cerrikut përmes një statusi në FACEBOOK ka treguar se në qytetin e Cerrikut punuimet nuk kanë të mbaruar, që qyteti të ketë shërbimin e duhur në të mirë të banorëve të këtij qyteti.
Ai shprehet se: “Vazhdojmë me pastrimet e kanaleve kulluese në Nj.A. Mollas ku po pastrohet rreth 545 metra kanal kullues tek zona e njohur si "Blloku i Portokalleve".

Po ashtu bëmë edhe një vizitë në qendrën e grumbullimit të produkteve bujqësore të Bashkisë Cërrik për të parë nga afër prodhimet vendase dhe për tu njohur me lehtësirat që krijoi hapja e një qendre të tillë, si edhe vështirësitë që hasin fermerët në prodhimin e produkteve të tyre!”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot