Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 6, 2017

CERRIK/ Banorët e këtij qyteti banalizojnë me këtë veprim të shëmtuar që kanë kryer...

Disa muaj më parë ne aksin rrugor Cerrik- Belësh, banorët e Cerrikut dëmtuan tabelat e sinjalistikës rrugore.

Më pas vjen një reagim nga orgenet kopetente, ku shpreheshin se do të gjobisnin  të gjithë ata persona që do të kapeshin duke dëmtuar ose vjedhur tabelat e sinjalistikës rrugore.

Pos si duket kjo gjë është neglizhuar nga këto organe.

ku pakë dite me parë,  banorë të këtij qyteti kanë vjedhur këto tabela të aksit rrugor Cerrik-Belësh  dhe i kanë dërguar për skrap.
Dhe ky fenomen ndodh për shkak të varfërisë që ka ky qytet.

                                             


             

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot