Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, October 25, 2017

Berishës i ndodh e papritura në avion, dyndje udhëtarësh drejt tij

Berishës i ndodh e papritura në avion, dyndje udhëtarësh drejt tij

Ish-kryeministri Berisha mund të themi se është politikani më popullor në Shqipëri.

Edhe pas kaq shumë vitesh në politike ai vazhdon të pëlqehet pothuajse nga të gjithë.
Kjo duket edhe në këtë video, ku ish-kryeminsitri ndodhet në avion duke udhëtuar dhe një radhë e madhe me njerëz presin për të shkrepur një foto me të.
http://www.dailymotion.com/video/x665ym2#tab_embed

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot