Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, October 4, 2017

Bashkia Prrenjas zapton trotuaret për Europianin/ Ja kush është motoja e kryetares

Të gjithë jemi në dijeni për aksionet e shumta kundër "zaptimit" të hapësirave publike nga qytetarët të ndërmarra nga kryerarët e rinj të bashkive në vend.

Por mesa duket në Përrenjas ndodh çudia. Faqja zyrtare e bashkisë në facebook, në të cilën janë hedhur me foto çdo punë që bashkia ka kryer, na servir disa foto aspak të këndshmë duke zënë hapësirën publike me tavolina dhe karrige.

 Vihet në dyshim aftësia e kryetares me këtë veprim ose ndoshta ajo ecën me moton "Bëj si them unë e mos bëj si bëj unë".

1668636384_fb0f2e128b_b

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot